BAYRAMDA PANDEMİ KURALLARINI UNUTMAYALIM!

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu
“BAYRAMDA PANDEMİ KURALLARINI UNUTMAYALIM!”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Topaloğlu mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Bir kez daha birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz en özel günlerden olan Kurban Bayramı'na ulaşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl mart ayından bu yana Pandemi koşulları içerisinde idrak ettiğimiz Bayramlarımızı bu yıl yeni normalleşmeler içerisinde kutlayacağız. Her şeye rağmen Pandeminin etkisinin tam olarak geçtiğini söyleyemiyoruz. Bu bakımdan bu bayramda da olabildiğince pandemi kurallarına riayet edilmesini önemle rica ediyorum. Özellikle bayram ziyaretlerimizde, Maske takmaya özen gösterip, mesafe ve temizlik kurallarını lütfen unutmayalım ve aşı konusuna da da önem verelim.

Gelen misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeleri, vatandaşlarımızın sorunsuz ve mutlu bir bayram geçirebilmeleri adına, Kemer Belediyesi olarak Kurban Bayramı boyunca her türlü önlemlerimizi almış bulunuyoruz. Kurban kesim yerlerimiz hazır, bu konuda görevlilerimiz vatandaşlarımızın her zaman yanındadır. Kolluk kuvvetlerimiz Zabıta birimimiz de görevinin başındadır. Ayrıca bayram boyunca saat 10.00 -17.00 saatleri arasında KEBİM iletişim merkezimiz vatandaşlarımız için görevinin başında olacaktır.

Mübarek Kurban Bayramının, anlamına uygun bir hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçmesini diliyorum. Kemerli vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor, bereketli ve huzurlu bir bayram diliyorum.”

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi