BELEDİYEMİZ İLÇE GENELİNDE HUMMALI ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçe genelinde yol, kaldırım, yağmur suyu drenaj hattı, yön levhalarının yenilenmesi, okulların boyanması, yol çizgileri gibi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Tekirova Mahallesi Rixos Otel arkasında bulunan yolda yaklaşık 200 metrelik yol yapım çalışmasına devam eden belediye ekiplerimiz, Göynük Mahallesi'ndeki halk plajında bulunan engelli rampasını yeniledi.
- Kuzdere Mahallemizin çehresi değişmeye devam ediyor
Kuzdere Mahallemizde de hummalı bir çalışma yürüten belediye ekiplerimiz, önce halka hizmet anlayışıyla mahallemizin çehresini değiştirmeye ve yıllardır yapılmayanları yapmaya devam ediyor.
Mahallemizdeki 900 metrelik yolun kaldırım çalışmalarını tamamlayan belediye ekiplerimiz, 1040 sokaktaki yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına da devam ediyor.
Ekiplerimiz öte yandan mahallede yapılan parklardaki oyun grupları spor aletlerinin montajını gerçekleştiriyor.
- Çamyuvamız projelerle daha da güzel oluyor
Çamyuva Mahallemiz, Ağva Deresi kenarındaki yeşil alan düzenleme çalışmaları sonrasında daha renkli ve modern hale geldi.
Söz konusu proje kapsamında yeni yapılan yürüyüş yolu ve rekreasyon alanının yanındaki yolun yağmur suyu drenaj hattının mazgallarını yapan belediye ekiplerimiz, 5046 sokaktaki yol ve kaldırım çalışmalarını da hızla sürdürüyor.
Merkez Mahallesi Akdeniz Caddesi ile Lise Caddesi'ndeki ana yolda asfalt yama çalışmaları yapan ekiplerimiz, Yeni Mahalle 511 sokakta da hasar gören ve bozulan yolların tamiratları ve bordür çalışmalarına devam ediyor.
Belediye ekiplerimiz, ilçe sınırları içindeki yön levhalarının tamirini de yaparken, UKOME'nin belirlediği yerlerde bulunan yaya geçitlerine çift kompenantlı yol çizgi boya uyguluyor.
- Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Belediyemiz ortaklaşa yayla yollarını asfaltladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Belediyemiz iş birliğince Ovacık Mahallesi Gölbastığı mevkisindeki sathi kaplama asfalt çalışmaları tamamlandı.
Asfalt kaplama çalışmalarında malzemelerin belediyemiz tarafından karşılandığı ve büyükşehir belediyesine ait arazözlerin yolu asfaltladığı belirtildi.
Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamasında, Kemer Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı şekilde vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi.
Kemerimizde daha önce yapılmayan veya yapılamayan yol ve kaldırım çalışmalarını yapmaya devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Topaloğlu, “Önceliğimiz Kemer'e ve Kemer halkına hizmet etmek. Bu anlayışla hareket ediyoruz. İlçemiz genelinde yol, kaldırım, yağmur suyu drenaj hattı ve diğer önemli çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bazı çalışmalarımız da kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Kemer'in çehresini değiştirmeye ve daha modern hale getirmeye devam edeceğiz. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi