BELEDİYEMİZİN CANKURTARANI HER DAİM GÖREV BAŞINDA

Belediyemiz, halkın denizden daha rahat faydalanabilmesi ve denize daha rahat ulaşabilmesi adına gerekli bütün güvenlik önlemlerini alıyor.

Göreve gelir gelmez Kemer halkı için yapacağı hizmetlere hızlı bir başlangıç yapan Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu, Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkını eski kötü görüntüsünden arındırarak halk plajında yeni düzenlemeler yapmıştı.

Başkanımız Topaloğlu, halkın daha refah ve modern bir ortamda ailesiyle vakit geçirebileceği ve denize rahatlıkla ulaşabileceği bir ortam oluşturmuştu.

Parkın sahilinde bulunan ve belediyemizin işlettiği Kemer halk plajında düzenlemeler yapıldıktan sonra daha geniş bir sahil ortamı sağlanarak vatandaşların ve ilçeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin rahatlıkla denize ulaşması sağlandı. Bunun yanı sıra engelli vatandaşlarımızın da halk plajından rahatlıkla faydalanabilmesi için sahile engelli rampası da temin edildi.

Cankurtaranın da görev yaptığı belediyeye ait plajda, denize girenlerin can güvenliği açısından da önlem alınıyor.

Cankurtaran, görev yaptığı süre içerisinde sahilde olumsuz bir durum yaşanmaması için gerekli uyarıları yaparak, vatandaşlarımızın can güvenliğini koruyor.

Halkın en iyi şekilde tatilini geçirebilmesi için her türlü konforu, misafirperverliği gösterdiklerini ve güvenliği sağladıklarını belirten Başkanımız Topaloğlu, “Göreve geldiğimiz zaman Mustafa Ertuğrul Aker Parkının durumu içler acısı haldeydi. Ekiplerimizle hızlı bir şekilde planlama yaparak buradaki parkı yeniden dizayn ettik. Eski kötü görüntüsünden arındırdık ve daha modern bir hale dönüştürdük. Vatandaşlarımız ile yerli ve yabancı misafirlerimiz İstedikleri zaman sahile rahatlıkla ulaşıyor ve gönül rahatlığı ile denize girebiliyor. Sahilde bulunan cankurtaranımız da sık sık devriye gezerek herhangi bir olumsuzluğa mahal vermemeye çalışıyor ve can güvenliğini sağlamaya gayret gösteriyor. Halkımız için yaptığımız hizmetler artarak devam edecek. Kemer halkı bizi izlemeye devam etsin” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi