BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ!

Kemer Belediyesi İletişim merkezi ve Zabıta birimi hafta sonu gerçekleştirilen sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle, Cumartesi ve Pazar günleri saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında 65 yaş üstü ve kronik hasta vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapıyor.

Kemer'de vatandaşların sokağa çıkma kısıtlamasına uyduğu gözlenirken, kısıtlamayla Kemer'deki caddeler ve sokaklar boş kaldı.

Kısıtlama kapsamında Kemer Belediyesi ekipleri KEBİM'de (Kemer Belediyesi İletişim Merkezi) hizmet verirken, zabıta ekipleri de vatandaşların ihtiyaçları için görev yaptı. Temizlik ekipleri de kısıtlama nedeniyle boş kalan sokaklarda temizlik işlerine devam ederken, park bahçe ekipleri de kentin bazı bölgelerinde oluşan ve tehlike yaratan ağaçları budadı ve bölgeden kaldırdı.

65 yaş üstü ve kronik hasta vatandaşların hafta sonu kısıtlama günlerinde her türlü acil durum ve ihtiyaç taleplerini, Kemer Belediyesi KEBİM 444 0 297 ve 0242 814 15 03 iletişim numaralarından bildirebileceği belirtildi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi