BİZLER, HİZMETLERİMİZİ YAPAR, TAKDİRİ HALKIMIZA BIRAKIRIZ

KEMER BELEDİYE BAŞKANI TOPALOĞLU:
“BİZLER, HİZMETLERİMİZİ YAPAR, TAKDİRİ HALKIMIZA BIRAKIRIZ.”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun göreve geldiği günden bu yana sürdürdüğü çalışmalar ile kentin çehresi değişmeye devam ederken, projeler de tek tek hayata geçiyor.

Kemer'in merkezinde kentin meydanı ile bütünleşen ve yenilenerek hizmete giren Atatürk Parkı, vatandaşlar ve ilçeye gelen misafirlerin de ilgi odağı haline geldi.

Atatürk Parkı içerisinde yer alan restoran da hizmete geçti. Meydan ile park arasında yer alan kavşağa da Atatürk Heykeli konuldu. Parkın içerisinde yer alan ters ev ise özellikle yabancı misafirlerin ziyaret noktası ve öz çekim alanı oldu. Özellikle gece ışıklandırması ile dikkat çeken park, koşu ve yürüyüş yolları, köprüleri ve peyzaj düzenlemesi ile vatandaşlardan tam not alıyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer'e güzel bir proje daha kazandırdık. Her zaman şu ilke ile hareket ediyoruz. “Seçilmişlerin sevdası vatanına, devletine, milletine, şehrine hizmet etmesidir". Kemer halkı ve ilçemize gelen yerli ve yabancı misafirlerimiz burayı çok beğeniyorlar. İşletmesi belediye bünyemizde bulunan Kemerimize yeni bir hayat katan Atatürk Parkımızı halkımızın kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kemerimize hayırlı uğurlu Olsun. Yatırımlarımız devam edecek.” dedi.

- YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Pandemiye rağmen hizmette hız kesmeyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere kapalı pazarının hizmete alınmasının ardından şimdi de Aslanbucak Mahallesine kapalı Pazar yeri projesi için startı verdi.

İhalenin tamamlandığı proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Topaloğlu, “Bizler hizmetlerimizi yapar, takdiri halkımıza bırakırız. Çok kısa bir süre sonra vatandaşlarımızın daha rahat pazarlarını yapabilecekleri ve bu alanda pazar harici sosyal etkinlikleri düzenleyebilecekleri, Aslanbucak kapalı pazar yerimiz Kemerimize hayırlı uğurlu olsun. Arslanbucak mahallesi 401/2, arsa alanı 3 bin metrekare, pazar yeri alanı 2 bin 500 metrekare, 2 bin 500 metrekare içerisinde 116 adet pazarcı esnafımızın yer alacağı, içerisinde destek ünitesi, tuvaletler, zabıta odası, bebek emzirme odası ve aşevi bulunacak. Pazar yeri ihalemizi yapmanın ve ilçemize yeni bir pazar yeri daha kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bütün çabamız Kemerimiz ve Kemer halkımız için.” diye konuştu.

- DENİZ KAFE BULUŞMA NOKTASI OLDU

Mustafa Ertuğrul Aker Parkı'nda (Olbia) sürdürülen çalışmalar tamamlanırken, park içerisinde yer alan ve işletmesi Kemer Belediyesine ait Deniz Kafe'de vatandaşların büyük ilgisini çekiyor.

Uygun fiyatları, deniz manzarası ve muhteşem peyzajı ile dikkat çeken Deniz Kafe, Kemerlilerin de buluşma noktası oldu.

Başkan Topaloğlu, “Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi işletmesi belediyemize ait olan son derece modern çay bahçelerimizi vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Mustafa Ertuğrul Aker Parkımızı yeniledik. Yürüyüş yolları, çocuk parkları ve içerisinde eyer alan Deniz Kafe ile çok büyük bir beğeni kazandı. Vatandaşlarımız hizmetine en iyisine layık.” ifadelerine yer verdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi