BU EVDE HER ŞEY TEPETAKLAK

Kemer Belediyesinin Atatürk Parkı Projesi kapsamında park içerisine yaptığı Ters Ev, ziyarete açıldı.

Vatandaşlar ile yerli ve yabancı misafirlerin ziyaretine açılan ters ev, Kemer Villa adıyla hizmet veriyor.

Her şeyin ters inşa edildiği yapı, koronavirüs tedbirleri kapsamında ziyaret edilebiliyor. Ters evin açıldığını duyan vatandaşlar yeni konsepti görmek için ziyarete geliyor.

İlk müşterilerini ağırlamaya başlayan Kemer Villa, farklı simetri algısı ile ziyaretçilerinin hoş vakit geçirmesini sağlayacak.

Özellikle fotoğraf tutkunları başta olmak üzere ters evin iç mimarisini de merak edenler evi görmeye geliyor.

Mimari açıdan marjinal olarak adlandırılan ters ev, eğimli açısı nedeni ile daha evin girişinde baş dönmesi hissi yaşatıyor.

Ters evi ziyaret eden misafirler, tavan ve çatının yerde, yerde olması gerekenlerin ise tavanda olması ile eğlenceli fotoğraflar çekiyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer'e yeni bir soluk kazandıran Atatürk Parkı projesi kapsamında park içerisine yaptıkları ters evin hizmete girdiğini söyledi.
Ters evin vatandaşların ilgisini çekeceğini belirterek, “Halkımıza hizmet etmek bizi mutlu ediyor. Ters eve girenlerin adeta başı dönecek. Burada her şey tepetaklak. İçerisindeki mimari ve simetrik yapılar insanların eğlenceli fotoğraflar çekmesini sağlayacak. Turizme de büyük katkısı olacaktır. Halkımıza ve Kemer'e değer katmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Ters evin, her gün saat 13:00 ile 22:00 arasında hizmet vereceği belirtildi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi