ÇAMYUVA KAPALI PAZAR YERİNİN TEMELİ ATILDI

Çamyuva kapalı pazar yerinin temel atma töreni gerçekleştirildi.
Çamyuva Mahallesinde yapılan temel atma törenine, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın, meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Ferhan Fidan, belediye birim müdürleri, belediye Çamyuva mahalle sorumlusu Özgür Şahin, belediye Tekirova mahalle sorumlusu Adem Barış, Çamyuva Mahalle Muhtarı Rıdvan Vicir, Kiriş Mahalle Muhtarı Faiz Çetin, yüklenici firma sahibi Tuncer Değer ve davetliler katıldı.
Temel atma töreni, kurban kesimi ve duaların okunmasıyla başladı. Dualardan sonra kapalı pazar yerinin temeli atıldı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, teme atma töreninde yaptığı açıklamasında, Kemer'e bir kapalı pazar yeri daha kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Pazar yerinde çalışmaların çok hızlı ilerlediğini ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerimizden sonra Çamyuvamıza da kapalı pazar yerini yapıyoruz. 2 bin 262 metrekarelik bir alanda 5 tane sabit dükkanı olacak. Buradaki pazarımızda 116 pazarcı kapasiteli. Çok güzel bir pazar yeri olacak. Hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Çamyuvamıza hayırlı olsun.” diye konuştu.
Mahalle Muhtarı Rıdvan Vicir ise Çamyuva Mahallesi'ne kapalı pazar yeri yapılmasında emeği geçen Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini dile getirdi.
Akkent İnş. Ltd. Şti Sahibi Tuncer Değer de Kemer'e güzel bir hizmet kazandıracakları için mutlu olduklarını ifade ederek, yapım süresinden iki ay önce inşaatı bitirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi