Çamyuva pazar yerinde sona geliniyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, daha önce Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerinde Kemer halkına kazandırdığı kapalı pazar yerlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Yapımında son aşamaya gelinen Çamyuva Mahallesi'ndeki kapalı pazar yerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Topaloğlu, çalışmalarda gelinen son nokta hakkında bilgi aldı.

Başkan Topaloğlu, 2 bin 262 metrekarelik bir alanda 5 sabit dükkanın da yer alacağı pazar yerindeki çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, çalışmalarda sona gelindiğini söyledi.

Çamyuva kapalı pazar yerinde 116 pazarcının tezgah açabileceğini dile getiren Başkan Topaloğlu, “Çamyuva mahallemize kapalı pazar yerini kazandırmak için gün sayıyoruz. Çok güzel bir pazar yeri olacak. Çalışmalar son hızıyla sürüyor. Pazarcı esnafımız yağmur ve çamurdan kurtulacak, daha temiz ve rahat bir yerde tezgah açabilecek. Hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Çamyuvamıza pazar yerimiz şimdiden hayırlı olsun.” dedi

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi