Çamyuva’da 2 bin 950 metrekarelik park projesinde sona doğru

Kemer'e yeni parklar kazandırmaya devam eden Kemer Belediyesi, Çamyuva Mahallesi'nde yapımını sürdürdüğü park alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etmeye devam eden Kemer Belediyesi, Çamyuva Mahallesi 204 adada 2 bin 950 metrekarelik bir alanda yeni park çalışmasını hızla sürdürüyor.

Yeşillendirme çalışmalarının devam ettiği park içerisinde, oyun grupları, spor aletleri, yürüyüş ve koşu yolları, kamelyalar ve oturma yerleri, yeşil alanlar yer alacak.

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdür Vekili Aslıhan Akşin Trak, yaptığı açıklamada, “Park alanımızda çalışmalarımız hızla devam ediyor. Standartlara uygun basketbol sahamız, çocuk oyun gruplarımız, kamelyalar, oturma alanları, yetişkinler için spor aletlerinin bulunduğu alanımız var. Şu anda yeşillendirme çalışmalarımız devam ediyor. Ağaçlandırmalarımızı daha önce yaptık. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Çamyuva'ya güzel bir park kazandırmış olacağız.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi