CATAB BAŞKANI KAŞDEMİR, KEMER STANDINI ZİYARET ETTİ

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve seyahat Fuarı EMITT'te Kemer standını ziyaret etti.
TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenen fuarda Kemer Belediyesinin açtığı standa ziyaretçi akını sürüyor.
Kemer standını ziyaret eden Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, yaptığı açıklamasında, EMITT Fuarında Kemer'i dünyaya tanıtmak amacıyla güzel bir stant çalışması yapıldığını söyledi.
Kaşdemir, Kemer'in kendisini her zaman tanıttığını ve dünyada en fazla tanınan turizm yerlerinden biri olduğunu ifade ederek, “Deniz, kum, güneş, bozulmamış coğrafya denildiği zaman akla önce Kemer gelir. Kemer herkesin gelip görmek istediği bir yer. Daha önce geldiğim Kemer'e tekrar gelmek istiyorum. Kemer'in o muhteşem atmosferini görmeyi tekrar isterim.” dedi.
Çanakkale'nin de önemli bir destinasyon olduğuna dikkat çeken Kaşdemir, “Çanakkale Kurtuluş Savaşı'na giden yolun başlangıcıdır. Çanakkale, Cumhuriyetin kurulmasını sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün tarih sahnesine çıktığı yerdir. Çanakkale Türkiye'nin manevi başkenti diyebiliriz. Herkese Çanakkale'yi görmeyi tavsiye ediyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi