ÇEVRECİ ÖĞRENCİLER’DEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Arslanbucak Ortaokulundaki çevreci öğrenciler, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti.
Kemer Belediyesi Çevre Mühendisi Serap Minta, Arslanbucak Ortaokul Müdürü Raziye Saka, öğretmenler Kübra Öztekin ve Tuğba Durusoy'un da hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler, Belediye Başkanı Topaloğlu'na sıfır atık ve atıkların geri dönüşümü ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirdi.
“Atıkların Geri Dönüşümü ve Çevrenin Korunması” konulu bir pano hazırlayan çevreci öğrenciler, atıkları azaltmak ve çevreyi zararlı atıklardan korumak ile ilgili sunum yaptı.
Öğrenciler, Kemer'de sıfır atık konusunda Kemer Belediyesi ile ortak projeler geliştirmek konusunda gönüllü olduklarını kaydetti.
Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çevre konusunda bilinçli davranan ve proje üretmek isteyen çevreci öğrencileri tebrik ettiğini söyledi.
Öğrencilerin projelerine belediye olarak tam destek vermeye hazır olduklarının altını çizen Topaloğlu, “Atıkları çöpe atmak yerine geri dönüşüme kazandırmak hem doğal kaynaklarımızı daha verimli kullanmak hem de ekonomiye geri kazandırmak açısından büyük önem ifade ediyor. Kemer Belediyesi olarak daha güzel bir Kemer için çalışırken tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi ekibimizin bir parçası olarak görüyoruz. El birliği ile atıkların çöpe gitmemesi ve geri dönüşüme kazandırılması, gelecek nesillere daha temiz bir doğa bırakılması için çalışacağız.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi