ÇİZMESİNİ VE YAĞMURLUĞUNU GİYDİ, SAHAYA İNDİ!

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'deki şiddetli yağış sonrası ekiplerin anında müdahale ettiği yerlerde incelemelerde bulundu. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki tıkanan mazgalları anında açarken, Başkan Topaloğlu da yağmurluğunu ve çizmesini giyip sahaya indi.
Şiddetli yağış sonrası ilçe genelinde belediye ekipleriyle sahada çalışan Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, Belediye Fen İşleri Müdürü Baki Yalın'dan son durum hakkında bilgi aldı.
Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, belediye ekipleriyle sahada olduklarını belirterek, şiddetli yağış nedeniyle vatandaşların dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Belediye olarak teyakkuzda olduklarının altını çizen Topaloğlu, “Belediye ekiplerimizle sahada gereken incelemeleri yaptık. Şu anda olumsuz bir durum yok. İlçemizde bazı yerlerde su birikintileri oluştu. Yoğun yağış ile birlikte tıkanan mazgalları ekiplerimiz anında müdahale ederek açtı. Vatandaşlarımızın daha dikkatli ve tedbirli olmalarını istiyoruz. Belediye olarak tedbirlerimizi aldık. İnşallah herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayız. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi