ÇİZMESİNİ VE YAĞMURLUĞUNU GİYDİ, VATANDAŞIN YANINDA YER ALDI!

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu

ÇİZMESİNİ VE YAĞMURLUĞUNU GİYDİ, VATANDAŞIN YANINDA YER ALDI!

Kemer Belediye ekipleri, dün ilçede gerçekleşen şiddetli sağanaktan etkilenen vatandaşlara yardım elini uzattı. Kemer'in bazı mahalleleri aşırı yağıştan etkilenirken, çizmesini ve yağmurluğunu giyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu vatandaşın yanında yer aldı.

Aşırı yağıştan etkilenen yerlere anında müdahale eden Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşlara yardım ederken, sağanak nedeniyle tıkanan bazı mazgallar da belediye ekipleri tarafından anında açıldı.

Vatandaşlarla birebir görüşerek yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, çalışmaların içinde bizzat yer alarak, belediye ekiplerinden bölgede yaşanan son gelişmelerle ilgili bilgiler aldı. Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, "Belediye olarak ekiplerimizle sahadayız. Halkımızın her zaman yanında olmaya çaba gösteriyoruz. Şiddetli sağanak nedeniyle bazı bölgeler etkilendi. Belediye ekiplerimiz söz konusu yerlere en kısa zamanda giderek müdahale etti." dedi.

Sosyal medya hesabından kendi özel numarasını vererek vatandaşın her zaman kendilerini arayabileceğini söyleyen Başkan Topaloğlu, vatandaşın yanında yer alamaya devam ettiklerini belirterek, "İhtiyaç duydukları anda halkımız beni hem cep telefonumdan hem de Kemer Belediyesi İletişim hattından arayabilir. Ekiplerimiz, mesai saati gözetmeksizin görev başında. Tüm Kemer'e geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun." diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi