Cumhuriyet Kupası Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün

Cumhuriyetin kuruluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasının şampiyonu Park ve Bahçeler Müdürlüğü oldu.

Kemer'de düzenlenen Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası final maçını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve birim müdürleri birlikte izledi.

Zabıta Müdürlüğü ile final maçına çıkan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, sahadan 2-0 galip ayrılarak kupanın sahibi oldu.

Fen İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü arasında oynanan üçüncülük maçını ise Temizlik İşleri Müdürlüğü takımı 7-3 kazanarak turnuvanın üçüncüsü oldu.

Müsabakalar sonrası açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu söyledi.

Her türlü spor organizasyonun içinde kazanmak ve kaybetmenin olduğuna işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, "Önemli olan birlik ve beraberliğimiz. Dostluk ve kardeşlik içinde turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ederim. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun." diye konuştu.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımı, kupasını düzenlenen ödül töreninde Başkan Topaloğlu'nun elinden aldı.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi