DERVİŞ EROĞLU CADDESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Kemer Belediyesi, Derviş Eroğlu Caddesinde aydınlatma ve refüj çalışmaları gerçekleştiriyor.
Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer'in önemli caddeleri arasında yer alan Derviş Eroğlu Caddesinde refüj, peyzaj ve aydınlatma çalışmalarına son hızla devam ediyor.
Yaklaşık 200 metrelik yol hattında çalışmalarına ara vermeden devam eden belediye ekipleri, caddedeki çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı planlıyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, söz konusu cadde üzerindeki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.
Cadde üzerinde yapılan çalışmalar kapsamında aydınlatma, refüj ve peyzaj işlerinin bitiminde daha estetik bir görünüme kavuşacağını belirten Başkan Topaloğlu, “Kemerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Kemer'in en işlek caddeleri arasında yer alan Derviş Eroğlu Caddesinde düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Belediye personelimiz buradaki çalışmalarını tamamladıktan sonra cadde daha estetik ve güzel bir görünüme kavuşacak. Hizmetlerimiz aksamadan devam edecek.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi