DÜNYACA ÜNLÜ ENDUROCU, KEMER’İ CENNET OLARAK YORUMLADI!

Kemer Belediye Başkanı, Kemer'de düzenlenen Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışlarının padok alanında Güney Afrikalı otosikletçi Wade Young ile bir araya geldi.

Kemer Ralli Alanında kurulan padok alanında Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile büyük motosiklet fabrikalarının stantlarını gezen Başkan Topaloğlu, yarışlarla ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

Stant alanında Sherco Grubu satış müdürü Thomas Grosselin ve Valerio Pastirino ile bir süre sohbet eden Başkan Topaloğlu, yarışlar kapsamında Kemer'e gelen tüm sporcuları ve fabrika gruplarını ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Sherco Grubu satış müdürü Thomas Grosselin ve Valerio Pastirino da Kemer'in ‘cennet gibi bir yer' olduğunu ve çok sevdiklerini kaydetti.

Başkan Topaloğlu, padok alanında Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışlarında mücadele eden Güney Afrikalı başarılı sporcu Wade Young ile bir araya gelerek sohbet etti.

Wade Youg'un başarılı bir yarış geçirdiğini ve yarın ki dağ etabında da dereceye gireceğine inandığını belirteren Başkan Topaloğlu, “Belediye olarak yarışlara tüm desteğimizi veriyoruz. Wade Young başarılı bir sporcu. İnşallah gelecek seneki yarışlarda da kendisi görürüz. Kemer'de kendisini ağırlamaktan onur duyuyoruz. Yarın son etapta da kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.

Wade Young ise Kemer ve yarışlar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kemer'in çok güzel bir turizm merkezi olduğunu ifade eden Young, Kemer'deki insanların çok misafirperver ve arkadaş canlısı olduğunu kaydetti.

Bu yılki yarışların gayet güzel geçtiğini anlatan Young, “Plaj etabı kolaydı. Ama orman yarışı geçene seneye göre daha zordu. Sky race ise çok hızlıydı. Yarın ki dağ etabı ise zorlu geçecek. Dağ etabında çok güçlü rakiplerim var. Graham Jarvis, Mario Roman, Billy Bolt ve benim arasında geçeceğine inanıyorum.” diye konuştu.

Young, bu yıl pandemi nedeniyle herkesin işinin çok zor olduğunu belirterek, bu zorlu sürecin en kısa sürede tamamlanarak normal hayata geçilmesini umduğunu dile getirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi