EĞİTİME DESTEK DEVAM EDİYOR

Kemer Belediyesi'nin eğitime desteği devam ediyor. Daha önce gazino olarak kullanılan ve Başkan Necati Topaloğlu'nun göreve gelmesi ile birlikte 12 derslikli bir eğitim yuvasına dönüştürülen Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi'nde üniversiteye hazırlıklar son hızıyla sürüyor.


276 öğrencinin eğitim aldığı kurs merkezinde, geleceğe hazırlanan öğrencilere ücretsiz yaprak testler, soru bankaları ayrıca dil öğrencilerine de İngilizce kitap setleri dağıtıldı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu gençlerin yanında olduklarını ifade ederken “Geçen sene burada eğitim alan 160 öğrencimizin birçoğu hayallerindeki üniversitelerine kavuştu. Bu yıl bu sayı 276 oldu. Onların eğitimlerine destek vermek adına ücretsiz kurslarımız devam ediyor. Eğitim varsa gelecek var, sloganımız ile hareket ediyor ve geleceğimiz çocuklarımızın eğitimleri için her türlü desteği sağlıyoruz. Çocukların geleceğini teminat altına almak boynumuzun borcudur. Kurs merkezimizde öğrencilerimiz için ücretsiz testler, soru bankaları ayrıca dil öğrencilerimiz için de İngilizce kitap setlerini ücretsiz olarak dağıttık. Bu arada her hafta üniversite hazırlık deneme sınavlarımızda hız kesmeden devam ediyor. Onların başarılı olması bizim mutluluğumuzdur. Eğitime desteğimiz devam edecektir” dedi.


Kemer Belediyesi, gençler için ücretsiz olarak Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi'nde üniversiteye hazırlık kurslarının yanı sıra, yine ücretsiz olarak her yıl ana okulundan 8. Sınıfa kadar olan öğrencilere kırtasiye yardımı, Lise öğrencilerine ücretsiz servis sağlanması ve Kemer sınırları içerisinde ikamet eden üniversite öğrencilerine de karşılıksız burs imkanı da sağlıyor.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi