Emekçinin bayramı: 1 Mayıs

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle belediye personeline yemek verdi. Başkan Topaloğlu, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın alın teriyle kazananların bayramı olduğunu söyledi.

Kuzdere Mahallesi Kesme Boğazı mevkisinde yer alan Şelale Kesme Boğazı Restoran'da düzenlenen yemek programına, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve eşi Hale Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Bilici, Hasan Ali Acar, Mustafa Tıraş, Recep Yılmaz, birim müdürleri, belediye personeli ile aileleri katıldı.

Belediye Başkanı Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Gül, yemek sırasında masaları tek tek dolaşarak personel ve aileleriyle selamlaşarak sohbet etti.

1 Mayıs İşçi Bayramı'nın alın teriyle kazananların bayramı olduğunu belirten Başkan Topaloğlu, tüm işçilerin ve emekçilerin bayramını kutladığını söyledi.

1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Belediye personellerine ve ailelerine yemek verdiklerine işaret eden Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Bu güzel ortamda belediye personelimizle ve aileleriyle bir araya geldik. Personelimize verilen tüm haklar analarının ak sütü gibi helaldir. Çünkü alın terleriyle kazandıklarını yiyorlar. Biz işçilerimizi seviyoruz ve her zaman yanlarındayız. Tüm personelimin 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutluyorum.” dedi.

Belediye personellerinden Ömer Genç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda belediye personeline verdiği yemekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Personellerden Bekir Kızılkaya da Başkan Topaloğlu'na verdiği yemek nedeniyle teşekkür ettiğini dile getirdi.

Personellerden Yusuf Karakaya ise Başkan Topaloğlu'nun her zaman işçinin yanında olduğu ve verdiği yemek nedeniyle kendisine teşekkür ettiğini aktardı.

Personellerden İsa Evran da yemek nedeniyle Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini kaydetti.

Personellerden Birsen Akan, 1 Mayıs İşçi Bayramı'nda belediye personeli ile bir araya gelen Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini belirterek, belediye personeli olarak çok mutlu olduklarını anlattı.

Personellerden Pınar Karademir, belediye personeline verilen yemek programından dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiğini belirtti.

Personellerden Levent Tal, işçi bayramını kutlayan ve kendilerine yemek veren Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.

Personellerden Seçkin Karakuş da her zaman işçinin yanında olan Başkan Topaloğlu'na verdiği yemekten dolayı teşekkür ettiğini anlattı.

Kemer Belediyesi'nde 10 yıl çalıştıktan sonra emekli olan Ünal Yiğit de işçilere verdiği yemekten dolayı Başkan Topaloğlu'na teşekkür etti.

Yemek sonrası Başkan Topaloğlu ile Başkan Yardımcısı Gül, personel ve aileleriyle gönüllerince eğlenerek güzel bir gün geçirdi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi