KEMER BELEDİYESİ’NİN EĞİTİME DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ‘Eğitim varsa gelecek var' sloganı ile çıktığı yolda eğitime yaptığı katkılarına hız kesmeden devam ediyor.

Örnek bir eğitim anlayışıyla Kemer halkına ve eğitim camiasına her türlü desteği yapmaya devam eden Başkan Topaloğlu ve belediye ekipleri, ilçedeki okulların boya, badana, tamir ve tamirat işlemlerini eksiksiz yapıyor.

Kemer Belediyesi ekipleri, Çamyuva Silkar İlkokulu, Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu, Hakkı Saygan Hafize Saygan Ortaokulu, Göynük Fen Lisesi yurt binası, Merkez İlkokulu, Kuzdere Mehmet Saygın İlkokulu ve Ortaokulu, Göynük Ünal Aysal Anadolu Lisesi ve diğer okulların ihtiyacı olan boya ve tamiratlarını yaparak eğitime katkı yapıyor.

Yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda ders alabilmeleri için gecesini gündüzüne katan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, eğitimin olmadığı bir yerde başarının yakalanamayacağını vurguladı.

Başkan Topaloğlu, belediye olarak eğitime yaptıkları katkıların artarak devam edeceğini anlatarak, “Öğrencilerimize daha kaliteli bir eğitim ortamı oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Okullarımızda baya, badana, tamir gibi işlerini belediye olarak biz üstleniyoruz. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin yanında olamaya devam edeceğiz.” dedi.

Kuzdere Mehmet Saygın İlkokuluna iki adet yeni kantin de yaptıklarını hatırlatan Başkan Topaloğlu, yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olmasını diledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi