GECESİ AYRI GÜNDÜZÜ AYRI GÜZEL

Kemer'in en önemli çekim merkezleri arasında yer alacak olan Atatürk Parkı projesinde geri sayım başladı.

Kemer'e ayrı bir soluk kazandıracak parkın açılması için günler sayılmaya başlandı.

Kemer'e yapılan büyük hizmetlerden biri olan Atatürk Parkı projesi, gecesi ayı gündüzü ayrı bir çekim merkezi olacak.

Parka gezmeye ve vakit geçirmeye gelecek olan yerli ve yabancı misafirler, parkın içerisinde aydınlatmalar, dinlenme yerleri, kafe, ters ev, yürüyüş yolları, kitap okuma alanları, yeşil alanlar, sosyal donatılar bulacak.

Belediye ekipleri, parkın hem gündüz hem de gece fotoğraflarının yanı sıra drone ile yapıkları çekimler de büyük beğeni aldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Mustafa Kemal Atatürk'ün adına yakışan bir projede artık sona gelindiğini söyledi.

Ramazan Bayramı'ndan sonra Atatürk Parkını açacaklarını ve Kemer halkının hizmetine sunacaklarının da müjdesini veren Topaloğlu, “Burası Kemer halkı ve ilçemize gelen misafirleri cezbedecek bir yer olacağına inanıyorum. Parkımızda çalışmalar artık bitti sayılır. Bayramdan sonra burayı açarak Kemer'e yeni bir nefes kazandırmış olacağız. Özellikle Villa Kemer isimli ters ev çekim merkezi olacaktır. Pandemiye rağmen hizmetlerimiz devam ediyor. Kemer halkına şimdiden hayırlı olsun" diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi