Göynük kapalı pazar yerinde çalışmalar devam ediyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri” projesi kapsamında Göynük Mahallesi'nde yapımına başlanan pazar yerinde çalışmalar son hızla devam ediyor.

Kuzdere, Arslanbucak ve Çamyuva mahallelerinden sonra Göynük Mahallesi'nde de yapımına başlanılan kapalı pazar alanı ile ilgili yer teslim tutanağı hazırlanarak yüklenici firmaya teslim edildi.

Yüklenici firma pazar yerinde zemin demirlerini bağlamaya başladı. Zemin demirlerinden sonra beton dökümüne başlanılacağı belirtildi.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından 2592 metrekarelik alan içerisinde 1835 metrekarelik kapalı pazar yeri yapılacak.

Pazar alanının içerisinde tuvaletler, zabıta odası, çay ocağı ve satış ünitesinin yer alacağı belirtildi. Pazar alanında 80 esnaf tezgah açabilecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Göynük Mahallesi'nde yapımı hızla devam eden kapalı pazar yerinin en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılacağını belirterek, pazar yerinin Kemer halkına hayırlı olmasını temenni ettiğini söyledi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi