Göynük Mahallesi’nde yol ve ara yol çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi'nde yapımı hızla devam eden yol ve ara yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Kemer için ilk günkü heyecan ve azimle hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Gün geçtikçe değişen ve daha modern hale gelen Göynük Mahallesi'nde devam eden çalışmalar sırasında özveri ile çalışan belediye personelini de selamlayarak kolaylıklar diledi.

Göynük Mahallesi 3087. Sokakta 60 metrekarelik ara yol çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer'de alt ve üst yapı çalışmalarının son hızıyla devam ettiğini belirterek, Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisinde olduklarını söyledi. “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Göynük mahallemizi hak ettiği yere taşıyoruz. Mahallemiz daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yol ve ara yol, çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına kazandıracağız. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi