GÖYNÜKTE MEYDANA GELEN EV YANGINI
SONRASI ZARAR GÖREN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ!

Kemer'e bağlı Göynük Mahallesinde belirlenemeyen bir nedenle ev yangını çıktı. Alınan bilgiye göre, Göynük Mahallesi 3019 sokak numara 4'de yaşayan Mahir Gündüz'ün yaşadığı evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
İhbar üzerine olay yerine giden itfaiye ve sağlık ekipleri yangına müdahale etti. Kısa sürede söndürülen yangın sonrası evde maddi hasar meydana geldi.
Yangın sonrası Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, olay yerine gelerek vatandaşın mağduriyetinin giderilmesi adına çalışmalara başladı. Temizlik ekipleri evde temizlik çalışmaları yaparken, Kemer Belediyesi elektrik ekipleri de binanın tesisatının çalışmalarına başladı. Zarar gören ve kullanılabilecek eşyalar araç ile alınarak temizletilmeye gönderilirken, belediye ekipleri evde boya çalışmalarına da başladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, çıkan ev yangınında eşyaları zarar gören Mahir Gündüz'e geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi