HAYAT BOYU ÖĞRENME HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri kapsamında Kemer'de program düzenlendi.
Kemer Belediyesi'nin destekleriyle Kemer Halk Eğitim Merkezi tarafından Mustafa Ertuğrul Aker Parkında düzenlenen programa, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Bilici, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi meclis üyesi Recep Yılmaz, Kemer Belediyesi Tekirova Mahalle Sorumlusu Adem Barış, Kemer Belediyesi Çamyuva Mahalle Sorumlusu Özgür Şahin, Kemer Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Bozkurt, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.
Etkinlikler kapsamında, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası bir konser verdi.
Birçok ulusal ve uluslararası etkinliklerin buluşma noktası haline gelen Mustafa Ertuğrul Aker Parkındaki Deniz Kafeye gelen misafirler de konsere alkışlarla eşlik etti.
Geleceğin müzisyenleri, seslendirdiği şarkılarla konseri izleyenlere keyifli anlar yaşattı.
Konser sonrası Kemer Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan halk oyunları ve dans gösterileri yapıldı.
Halk Eğitim Merkezindeki öğretmenler ve öğrenciler tarafından el emeği ile hazırlanan kıyafetler de yapılan defile ile halka sunuldu.
Kaymakam Gemici ile Belediye Başkan Vekili Bilici ve beraberindekiler, Kemer Halk Eğitim Merkezinin yıl sonu sergisindeki ürünleri inceledi.
Belediye Başkan Vekili Bilici, yaptığı açıklamada, hayat boyu öğrenme haftası etkinliklerinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi