KEMER AYIŞIĞI ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN GELENEKSEL 23 NİSAN YÜRÜYÜŞÜ

Kemer Ayışığı Anaokulu öğretmen ve öğrencileri her yıl yaptıkları geleneksel 23 Nisan Ulusla Egemenlik ve Çocuk Bayramı yürüyüşünü gerçekleştirdi.
Liman Caddesi'nde öğretmenleri eşliğinde yürüyüş yaparak şarkılar söylene minik öğrenciler, cadde üzerindeki esnaftan büyük alkış aldı.
Minik öğrencilerin yürüyüşüne, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin ile Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de eşlik etti.
Yürüyüş sırasında ellerindeki Türk Bayraklarını sallayan minik öğrenciler, “Atatürk”, “Ne mutlu Türk'üm diyene!” diye ritim tuttu.
Öğrencilerin Liman Caddesi başında sunduğu dans gösterisi ise çevredeki yabancı misafirler tarafından da cep telefonu ile görüntülendi.
Yürüyüş sonrası açıklama yapan okul müdürü Meltem Şahin, her sene bayramlarda Liman Caddesinde öğrencilerle geleneksel yürüyüş yaptıklarını söyledi.
Şahin, bayram coşkusunu çocuklara aşılamak ve çevrede daha fazla yayılmasını sağlamak amacıyla yaptıkları yürüyüşe destek veren herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi