KEMER BELEDİYE EKİPLERİ EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ KAPSAMINDA ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, evde sağlık hizmetleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
Vatandaşların sağlıklarını kendi sağlığı gibi düşünerek hareket eden Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların pansuman ve enjeksiyon işlemlerini gerçekleştiriyor.
Hastaların imdadına koşan belediye ekipleri, hasta yatağı ihtiyacı olanlara da hasta yatağı temin ediyor.
Belediye ekipleri, ilçedeki muhtarların da desteğiyle belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak yardımı yapmayı da ihmal etmiyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer'de yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olmaya devam ettiklerini söyledi.
Evde sağlık hizmetleri kapsamında kapı kapı dolaşarak hasta vatandaşların ayağına hizmet götürdüklerini aktaran Başkan Topaloğlu, “Belediye sağlık işleri müdürlüğü ekiplerimiz sahada aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Hasta vatandaşlarımıza enjeksiyon ve pansuman yapıyoruz. Hasta yatağı ihtiyacı olanlara en hızlı şekilde hasta yatağı temin ediyoruz. Öte yandan hastalarımızı ücretsiz şekilde Kemer ve Antalya'daki çeşitli hastanelere tedavileri için taşıyoruz. Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi