KEMER BELEDİYESİ ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Kemer Belediyesi, ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahalle Ahmet Çavuş Caddesi üzerinde 2. etap kaldırım çalışmalarına başladı.
Kuzdere Mahallesi'ndeki kaldırım çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, Göynük Mahallesi 3008 sokaktaki yağmur suyu drenaj hattı ve kaldırım çalışmalarını ve Yellibucak Caddesindeki 30 metre uzunluğundaki kaldırım çalışmalarını tamamladı.
Belediye ekipleri, Ovacık Mahallesi Soğucaksu mevkisinde Soğucaksu Camisinin meydanına 400 metrekare kilitli taş döşerken, Çamyuva Mahallesi 5022 sokakta da kilitli taş döşeme çalışmalarına devam ediyor.
- Hayıtlıgöl Caddesine büyük yatırım
Belediye ekipleri, kış aylarında su baskınlarının yaşandığı Çamyuva Mahallesi'ndeki Hayıtlıgöl Caddesinde alt ve üstyapı çalışmalarına başladı.
Vatandaşları mağdur etmemek için hızla çalışmaya devam eden belediye ekipleri, cadde üzerinde 480 metre U kanal, 45 metre kapalı menfez, su toplama havuzu çalışmalarını sürdürüyor.
Özel mülkiyetlerde bulunan derede de ıslah çalışması yapan belediye ekipleri, yağmur suyunu daha geniş bir kesitte U kanal ve kapalı menfezle drenajını hedefliyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, belediye olarak ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi.
Kemerin tüm mahallelerinde hummalı olarak çalıştıklarına değinen Belediye Başkanı Topaloğlu, “İlçemiz genelinde kaldırım, yol, yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bazı bölgelerimizde çalışmalarımızı tamamladık. Çamyuva mahallemizdeki Hayıtlıgöl caddesi üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Her kış yaşanan su baskınlarının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisindeyiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi