KEMER BELEDİYESİ ARALIK AYI MECLİSİ YAPILDI

Kemer Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda yapılan yılın son meclisinde Kemer Belediyesi ile Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Hayat boyu öğrenme iş birliği” protokolü imzalanması konusu oy birliği ile kabul edildi.
Kemer Belediyesinin 2022 yılı içerisinde katılacağı yurt içi ve yurt dışı turizm fuarlarının belirlenmesi konusu oy birliği ile kabul edildi.
Toplantıda, Kemer Yeni Mahalle Ahmet Çavuş Caddesi üzerinde Perşembe günleri kurulan Kemer Turizm Pazarının, Pazar Yerleri Hakkında Yönetmeliğinin 10.maddesinin 1.fıkrasına istinaden kapatılması konusunu oy çokluğu ile kabul edildi.
Kemer Ovacık Mahalle sınırları içerisinde yer alan 110 ile 120 adaları kapsayan imar planlarının plan hükmü değişikliği teklifi ile ilgili hazırlanan İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi ve Kemer Ovacık Mahalle sınırları içerisinde yer alan 121 ile 126 adaları kapsayan imar planlarının plan hükmü değişikliği teklifi ile ilgili hazırlanan İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi konuları oy birliği ile kabul edildi.
Kemer Göynük Mahallesi 172 ada 1 parselin plan değişikliği teklifinin görüşülmesi oy birliği ile İmar Komisyonu'na sevk edildiği toplantıda, Kemer Kuzdere Mahallesinde yeni yapılacak olan Belediye Hizmet binası yapımı için bir önceki yılın gelirinin yüzde 10 oranında kamu ve özel bankalardan Kemer Belediye Başkanına borçlanma, temlik ve ipotek işlemleri için yetki verilmesi konusu meclis üyeleri Hakan Tuncer ve Ramazan Kal'ın ret oylarına karşılık oy çokluğu ile kabul edildi.
Kemer Belediyesinde geçici işçi statüsünde çalışan işçilere çalışma vizesi verilmesi konusu oy birliği ile kabul edilirken, belediye norm kadrosunda yapılacak olan değişikliğin görüşülmesi ise oy çokluğu ile kabul edildi.
Toplantıda, Kemer Belediyesi norm kadrosunda yeni ihdas edilecek olan 1 eğitmen ile 1 dekoratör kadrosu karşılığı sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücretlerinin belirlenmesi konusu oy çokluğu ile kabul edildi.
Kuzdere Mahallesi 493 ada 1042 sokak ile 1044 sokak kesişiminde bulunan ve yeni yapılan çocuk parkına Demirci İsmail Özdemir isminin verilmesi konulu önerge ise oy birliği ile kabul edildi.
Bir sonraki meclis toplantısı 6 Ocak Perşembe günü saat 14.00 olarak belirlendi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi