KEMER BELEDİYESİ ÇALIŞMALARDA HIZ KESMİYOR

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfekte ekipleri, otobüs durakları, çocuk oyun alanları ve spor aletleri, kamu kurumlarının rutin dezenfekte işlerini aralıksız yapmaya devam ediyor.

İlçede kurulan pazar alanlarının kurulmadan önce ve kurulduktan sonra yıkama, temizlik ve dezenfekte işlerini de gerçekleştiren belediye ekipleri, ilçe genelindeki budama çalışmalarını da ihmal etmiyor.

Kemer'in tüm mahallelerinde kaldırım ve yollarda bulunan geçişi kapatan ve yaya trafiğini engelleyen çalı ve sarmaşık türü bitkilerin budamasını yaparak sürücülerin ve yayaların görüş açılarını açan belediye ekipleri, yolları daha güvenli hale getiriyor.

Belediye ekipleri, okulların açılmasıyla birlikte okullardaki budama ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Tehlike oluşturan ve kırılmaya müsait ağaçların da budama işlerini yapıyor.

Park ve yeşil alanlarda bakım ve budama çalışmalarını devam ettiren belediye ekipleri, mevsimlik ve çok yıllıklı çiçeklerin ekimi ile yabancı ot temizliğini de aralıksız sürdürüyor.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi