KEMER BELEDİYESİ CAMİLERDE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI YAPTI

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki camilerde ve umuma açık alanlarda bakım ve onarım çalışmaları yaptı.
Kurban Bayramı öncesi tüm hazırlıklarını tamamlayan Kemer Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ve huzurlu bir bayram geçirebilmesi için çalışmalarını en kısa sürede bitirdi.
Belediye ekipleri, çalışmalar kapsamında Arslanbucak Mahallesinde bulunan Kubbeli Camisinin dış cephesinde boya ve tadilat işlemleri gerçekleştirdi.
Göynük Mahallesindeki Merkez Mezarlığının bahçe duvarlarında boya ve tadilat işlemleri yapan belediye ekipleri, halkın sıkça kullandığı alanları daha refah ve güvenli hale getirdi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Belediye olarak Kurban Bayramı'na hazırız. Her alanda tüm hazırlılarımızı tamamladık. Bayramda halkımızın sık kullandığı camiler ve ziyaret ettiği mezarlıklar bakımdan geçirildi. Halkımızın huzurla bayramını geçirebilmelerini sağlamaya çalıştık. Tüm Kemer halkının Kurban Bayramını şimdiden kutlarım.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi