KEMER BELEDİYESİ HASTA VE BAKIMA MUHTAÇ VATANDAŞLARIN YANINDA

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer'deki bakıma muhtaç yaşlı ve hasta vatandaşlara ücretsiz hizmet vermeye ve onların yanında yer almaya devam ediyor:
Belediye evde bakım ve sağlık hizmetleri ekipleri, geçtiğimiz ay 26 iş yeri sıhhi kontrolünün yanı sıra otobüs ile 111 hasta vatandaşın ulaşımını ücretsiz olarak sağladı.
Binek araçlarla 5 hastayı hastanede muayene ettiren belediye ekipleri, 5 yaşlı vatandaşa da ücretsiz tıraş hizmeti verdi.
Toplam 28 hastanın evinde enjeksiyon ve pansuman tedavisi yapıldı. 1 hastanın ev temizliği yapıldı ve hasta nakil ambulansı ile hastanelere ulaşımı yapılan hasta sayısı ise 13 olarak ifade edildi. İhtiyaç sahibi 5 hastaya da tekerlekli sandalye verildi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kemer Belediyesi olarak hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Evde bakım ve sağlık hizmetleri ekiplerimiz, hasta vatandaşlarımızı ücretsiz olarak hastanelere taşıyor, otobüs ve binek araçlarla muayeneye götürerek tedavilerini yaptırıyoruz. Her şeyin başı sağlık sloganıyla yola çıktık ve hastalarımızın her zaman yanında olduk. Berber hizmetimiz ile ihtiyacı olan vatandaşlarımızın evlerine kadar giderek sakal ve saç tıraşı olmalarını da sağlıyoruz. Kemer Belediyesi her zaman vatandaşlarının yanındadır” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi