KEMER BELEDİYESİ, KİRİŞ MAHALLESİNDEKİ DERE İÇERİSİNDE TEMİZLİK YAPTI

Kemer Belediye ekipleri, Kiriş Mahallesindeki dere içerisinde temizlik çalışması yaptı.
Turizme hizmet veren turistik tesislerin olduğu bölgeden geçen dere içerisinde önce Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipler genel bir temizlik çalışması yaptı.
Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri dere içerisindeki atıkları topladıktan sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Fen İşleri Müdürlüğünün araç desteği ile dere içerisinde çalı ve taban temizliğini tamamladı.
Yapılan çalışmalarla, biriken yosun ve balçığın oluşturacağı koku ve zararlı böceklerin engellenmesi sağlandı ve su birikintilerinde oluşabilecek sineklenmenin önüne geçildi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kiriş mahallemizde otellerin bulunduğu bölgeden geçen dere içerisinde genel bir temizlik çalışması yaptık. Dere içindeki yosunlar ve balçık belediye ekiplerimiz tarafından temizlendi. Halkımızın ve ilçemize gelen misafirlerimize daha huzurlu bir ortamda tatil yapmalarını sağlıyoruz. Oteller bölgesindeki esnafımızın da kötü kokuları duymasını engelliyoruz. Kemer'e en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi