KEMER BELEDİYESİ KUZDERE MAHALLESİNE İLK PARKINI KAZANDIRIYOR

Kemer Belediyesi yıllardır yapılamayan hizmetlere bir yenisini daha ekliyor.
Kemer'in en fazla nüfusuna sahip mahallelerinden olan Kuzdere Mahallesinin yeşil bir park sorunu ortadan kalkıyor.
Kemer Belediyesi, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun girişimleriyle halkın park talebini yerine getiriyor.
Mahalle sakinlerinin ailesiyle vakitlerini geçirebileceği bir parkın olmayışını belediye yetkililerine iletmesinin ardından belediye ekipleri hızla park yapım çalışmalarına başladı.
Kuzdere Mahallesinde 3225 metrekare alan içerisinde yapılacak olan parkın içerisinde yeşil alanlar, yürüyüş yolları, oyun grupları, spor aletleri ve peyzaj çalışmaları ile aydınlatmalar olacak.
Çalışmaların tamamlanmasının ardından mahalle sakinleri ilk defa bir parka kavuşmuş olacak.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Kuzdere Mahallemizde şu ana kadar hiç park yapılmadı. Mahalle halkı bu konudan oldukça rahatsızdı. Taleplerini hemen yerine getirmek istedik ve çalışmalara başladık. Şu anda elektrik ve kanalizasyon çalışmalarının ardından bölgede yol yapım çalışmalarımız başladı. En kısa sürede parkımızı tamamlayarak Kuzdere halkımıza bir hizmet daha kazandırmış olacağız ve mahalle sakinleri ilk parklarına kavuşmuş olacak. Kemer Belediyesi olarak halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi