KEMER BELEDİYESİ MAHALLELERDE YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Kemer Belediyesi, ilçe genelinde bazı mahallelerde sürdürdüğü yol ve kaldırım çalışmalarını tamamlayarak Kemer halkının hizmetine sundu.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çamyuva Mahallesi 5081 sokak, Arslanbucak Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Beldibi Mahallesi 4003 sokak ve Merkez Mahallesi 127 sokakta yol ve kaldırım çalışmalarını tamamladı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer'de vatandaşların taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirerek çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
Kemer'in çehresini değiştirmeye devam ettiklerini anlatan Belediye Başkanı Topaloğlu, “Belediye ekiplerimiz ilçemiz genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çamyuva, Beldibi, Arslanbucak ve Merkez mahallelerimizin bazı yerlerinde yol ve kaldırım çalışmalarımızı tamamladık. Halkımızın daha rahat etmesi ve Kemer'i hak ettiği yere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi