KEMER BELEDİYESİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

Kemer Belediyesi Olağanüstü meclisi Şehit Ömer Halisdemir Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya geçtiğimiz günlerde meclis üyeliğinden istifa eden Aslı Bayar Ulukapı'nın yerine göreve gelen Recep Yılmaz da ilk kez katılırken, mazeretli olan Semih Özdemir ve Ahmet Can ise toplantıya katılmadı.

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantı bir önceki toplantıda alınan karar özetlerinin okunması ile devam etti. Ardından Belediye Meclisinin 07/07/2021 tarih ve 75 sayılı kararının içeriğinde bazı düzeltmelerin yapılması konusu görüşüldü.

Meclis, geçen mecliste yapılan oylamada, Kemer Belediyesi'ne ait iş yerlerinde açık olan iş yerleri için ilk altı ayda % 25, kapalı olan iş yerleri için ilk ayda % 30 kira indirimi yapılması için karar almıştı.

Yeni düzeltme ile birlikte, alınan kararla geçen ay açık olan iş yerleri için % 25 olarak yapılan indirim % 50 ve kapalı iş yerleri için de indirim % 60 olarak düzeltildi ve oy birliği ile kabul edildi.

Toplantı dilek, temenniler ile son buldu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi