KEMER BELEDİYESİ PANDEMİYE RAĞMEN HALKA HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, pandemiye rağmen halka hizmeti aksatmıyor.

Belediye dezenfekte ekipleri, pandeminin başladığı tarihten itibaren görevlerini aksatmadan yerine getirmeye devam ediyor.
Ekipler, kamu kurum ve kuruluşları, otobüs ve taksi durakları, pazar yerleri, park ve yeşil alanlarda dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyor.
Orta refüjlerde bakım çalışmaları devam ediyor
İlçe genelindeki orta refüjlerde bakım çalışmalarına da hızla devam eden belediye ekipleri, kavşaklardaki mevsimlik çiçeklerin değişimi ve ilaçlanmasını yapan belediye ekipleri, orta refüjde bulunan ağaçların da budama işlerini yapıyor.
Öte yandan belediye ekipleri, Kındılçeşme Günübirlik Alanda geçen sene dikimi yapılan ve kuruyan 5 adet çınar ağacını yenileriyle değiştirerek daha yeşil bir Kemer için çalışıyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediyesi Başkan Vekili Ferhan Fidan, “Belediye ekiplerimiz, Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'nun öncülüğünde halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyor. Pandemiye rağmen halkımızın hizmetten mahrum kalmaması için sürekli sahadayız. İlçemizi görsel anlamda daha güzel görünüme kavuşturmak için çalışmaya devam ediyoruz. Tüm belediye ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi