KEMER BELEDİYESİ ŞİRKET PERSONELİNE HAYIRLI OLSUN

Kemer Belediyesi, şirket personellerinin maaş artırımı ile ilgili Akbank T.A.Ş ile sözleşme imzaladı.

Belediye Limited Şirketine bağlı personelin maaş promosyonu ile 21.5.2021 tarihinde yapılan açık artırma sonucunda daha önce yıllık 240 lira olan kişi başı maaş promosyonu ücreti, kişi başı 1090 lira olarak Akbank T.A.Ş'da kaldı.

Promosyon açık artırımını kişi başı ücret olarak en yüksek fiyatı vererek kazanan Akbank T.A.Ş, Kemer Belediyesi Personel Limited Şirketi personeline yıllık 1092 lira maaş promosyonu verecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, belediye şirket personellerine destek olmak için çalıştıklarını söyledi.

Belediye personelinin daha önce aylarca maaş alamadığı günler olduğunu hatırlatan Başkan Topaloğlu, “Daha önce 240 lira olan maaş promosyonu 1090 lira oldu. Yapılan açık artırma sonucunda Akbank ile sözleşme imzaladık. Daha önce de belediye şirket personelini tarihinde ilk defa sendikalı yapmıştık. Belediye personelimize daha fazla destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Şirket personelimize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi