Kemer Belediyesi Turizm ve Spor Birimi Whatsapp hattı kuruldu

Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer'deki turizmcilerin belediye ile ilgili sıkıntılarını daha hızlı ve etkin çözebilmek amacıyla Whatsapp hattı kuruldu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan Kemer Belediyesi Turizm ve Spor Birimi, turizm sektörüne hizmet veren oteller, pansiyonlar, arka bant oteller ve işletmelerle belediye arasında köprü vazifesi kurmayı hedefliyor.

Kemer'deki turistik tesisler ve işletmeler yeni kurulan birimle daha sağlıklı iletişime geçebilmek amacıyla Whatsapp hattı oluşturdu.

Turistik tesisler ve işletmeler, park ve bahçeler, geri dönüşüm, fen işleri, temizlik, zabıta ve diğer konularla ilgili sıkıntılarını 0533 062 95 65 numaralı iletişim hattına veya tourism@kemer.bel.tr adresine iletebilecek.

Whatsapp hattına iletilen sorunlar ve istekler ilgili birimlere bildirilerek sorunların en kısa sürede çözülmesi amaçlanıyor.

Whatsapp hattı sayesinde Kemer Belediyesi'nin de içerisinde yer alacağı festival, konser ve diğer etkinliklerle ilgili otellere ve işletmelere bilgiler verilerek, Kemer'e gelen turistleri otel dışına çıkarıp esnafa katkı sağlaması da hedefleniyor.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi