KEMER BELEDİYESİ WEB SİTESİ YENİLENDİ

Kemer Belediyesi resmi web sitesi yenilenerek vatandaşlara daha kolay kullanım olanağı sağlandı.
Yenilenen web sitesi, yeni yüzüyle daha sade ve pratik kullanımıyla vatandaşların hizmetine açıldı. Site, www.kemer.bel.tr olarak yeni yüzüyle vatandaşların hizmetine sunuldu.
Yenilenen web sitesinin içerisinde, anasayfa, yönetim, kurumsal, medya, duyurular, ihaleler, Kemer, hizmet rehberi, iletişim gibi her türlü bilgi alınabilecek ortamlar oluşturuldu.
Vatandaşların daha kolay iletişime geçebilmesi ve işlemlerini daha hızlı şekilde yapabilmeleri için yeniden düzenlenen Kemer Belediyesi web sitesi, daha kurumsal hale geldi.
Kemer ile ilgili fotoğraf, video, projeler, etkinlik rehberine de erişimin kolaylıkla sağlanabildiği web sitesi, vatandaşlara kolaylık, hızlı okuma ve güzel bir görünüm imkanı sağladı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Belediyemizin web sitesi yenilendi. Artık halkımız daha kolay erişim sağlayacak ve işlemlerini pratik daha olarak yapabilecekler. Dolu dolu bir web sitesi oldu. Yenilenen web sitesinde karışıklığın da önüne geçmiş olduk. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi