KEMER BELEDİYESİNDEN ARAÇ DESTEĞİ SÜRÜYOR

Kemer Belediyesi, Kovid-19 hastalarının taşınması için İlçe Sağlık Müdürlüğüne bir araç daha tahsis etti.

Daha önce Kovid-19 hastalarını taşımak üzere Kemer Devlet Hastanesi'ne ve Kemer Kaymakamlığına araç tahsisinde bulunan Kemer Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğünün araç tahsisi talebini de yerine getirdi.
Belediyenin araç desteği kapsamında şu anda Kemer Kaymakamlığında 2, ilçe sağlık müdürlüğünde ve Kemer Devlet Hastanesinde 1'er araç bulunuyor.
Gelen talep üzerine ilçe sağlık müdürlüğüne araç tahsisinde bulunan Kemer Belediyesi, Kovid-19 hastalarının taşınmasında kolaylık sağlıyor.
Kemer Belediye Başkan Vekili İsmail Aka, yaptığı açıklamada, “Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde salgınla mücadele konusunda Kemer Belediyesi olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Belediye olarak her türlü desteği sağlıyoruz. Bu kapsamda ilçe sağlık müdürlüğünden gelen talep üzerine, Kovid-19 hastalarının taşınması için bir adet araç tahsis ettik. Bu salgını bitirmek bizim elimizde. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına mutlaka uyalım.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi