KEMER BELEDİYESİNDEN DALIŞ TURİZMİNE BÜYÜK DESTEK

Corendon Airlines Operasyon Direktörü Atılay Batu ve Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Tuğba Güner, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir araya gelerek, Kemer'de batırılması planlanan uçakla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Yapılan görüşmede, Türkiye'nin en önemli turizm potansiyelleri arasında yer alan Kemer'e, dalış turizmi için batırılması planlanan uçağın yeri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Batırılması planlanan uçak için destek veren Corendon Airlines yetkilileri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'ndan uçağın batırılabileceği yerler hakkında bilgiler aldı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, turizmi canlandırmak amacıyla batırılması planlanan uçağın batırılacağı yerin hava şartlarına uygun ve akıntının fazla olmadığı bir yer olması gerektiğini söyledi.

Batırılması planlanan uçağın yeri hakkında daha önce dalış turizmine hizmet veren dalış merkezilerinin temsilcileriyle de görüştüklerini hatırlatan Başkan Topaloğlu, “Yer konusunda titiz davranıyoruz. Corendon Airklines yetkilileriyle de bu konu hakkında fikir alışverişinde bulunarak bir değerlendirme yaptık. Uçağı, uygun bir konumda batırarak Kemer'e ve turizme katkı sağlamak istiyoruz.” diye konuştu.

Kemer'de Grand Park Kemer Otel adıyla bir otelleri de bulunan Corendon Airlines yetkilileri de konu hakkında çalışmalara devam ettiklerini ve desteklerinden dolayı da Başkan Topaloğlu'na teşekkür ettiklerini kaydetti.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi