Kemer Belediyesi’nden futbolculara malzeme desteği

Kemer Belediyesi, Kemer'i 2. Amatör Lig'de temsil edecek Yeşil Kemer Spor Kulübü'ne malzeme desteği sağladı.

Yeşil Kemer Spor Kulübü Başkanı Serhat Baysal ve Kulüp Yöneticisi Meral Güngör, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Serhat Baysal, ziyarette yaptığı açıklamada, “4 Şubat'ta ligimiz başlıyor. Sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'nun bize verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Ligde, Kemerimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise eğitimde çocuklar nasıl Kemer Belediyesi'ne emanetse, sporcuların da Kemer Belediyesi'ne emanet olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

“İlçemizde 3 tane futbol takımımız var. Elbette bu kulüplerimize yardım etmek bizim boynumuzun borcudur. Kulüplerimizin bütün malzemelerini alıp teslim ettik. Liginiz geç başladığı için sizin malzemelerinizi bugün teslim edeceğiz. Gönül isterdi ki Kemer'de birkaç tane daha futbol sahası olsun ancak Kemer'de bir yer sıkıntımız var. Çamyuva'da daha önce güreş yapılan 6 dönümlük bir yerimiz var. Şuan da orayla ilgili bir çalışma yürütüyoruz. Gençlerimize kesinlikle sahip çıkmamız lazım. Kemer'de yalnızca futbola değil, bocce, karete, tekvando gibi tüm spor branşlarına desteklerimizi sürdürüyoruz. Zira belediyemiz bu işin bir tarafında olmazsa bu tip işler olmaz. Sizlere başlayacak olan ligde başarılar diliyorum. Çocuklarımızı sporla buluşturduğunuz için teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi