KEMER BELEDİYESİNDEN GÖYNÜK MAHALLESİNDE EVLERİ YANAN İKİ AİLEYE EŞYA DESTEĞİ

Göynük Mahallesinde geçen ay iki ayrı evde çıkan ev yangını sonrası Kemer Belediyesi ev sahiplerine eşya desteği sağladı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun öncülüğünde belediye ekipleri, 5393 Belediye Kanunu'nun 14 ve 53. maddeleri uyarınca acil yardımlar kapsamında yangında evleri zarar gören ailelere yenileme, temizlik, eşya ve ekipman desteğinde bulundu.
İki ayrı ev yangını sonrası Kemer Belediyesi fen işleri, sağlık işleri ve temizlik işleri koordinasyonunda yapılan çalışmalar kapsamında, elektrik tesisatı, boya ve badana işleri, mobilya desteği, halı ve perde temizliği, bina temizliği çalışmaları yapıldı.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Geçen ay Göynük mahallemizde iki ayrı evde çıkan yangın sonrası belediye olarak önce hasar tespit çalışması yapmıştık. Daha sonra iki ayrı evde de temizlik çalışması yaptık ve ailelerimize eşya, temizlik, mobilya gibi her konuda destek olduk. 5393 Belediye Kanunu'nun 14 ve 53. maddelerince acil yardımlar kapsamında gerekli tüm yardımları yaptık. Ailelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi