Kemer Belediyesi’nden Kumluca ve Finike’ye arazöz ve personel desteği

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, şiddetli yağış nedeniyle sel felaketi yaşanan Kumluca ve Finike ilçelerine destek amacıyla Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı 2 arazöz ve 20 belediye personeli görevlendirdi.

Yaşanan sel felaketinin ardından her iki ilçede de incelemelerde bulunarak Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi ile bir araya gelen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, destek amacıyla sel bölgesine 2 arazöz ve 20 belediye personeli görevlendirdi.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kumluca ve Finike'de yaşanan sel felaketi sonrası yaraların sarılması için her tülü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Sel felaketinin ardından her iki ilçede de incelemelerde bulunduklarını hatırlatan Başkan Topaloğlu, “Sel felaketinden etkilenen Kumluca ve Finikeli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İncelemelerimiz sırasında gördüğümüz manzara gerçekten üzüntü vericiydi. Kemer Belediyesi olarak 2 arazöz ve 20 belediye personeli görevlendirdik. Selden sonra yapılan temizlik ve diğer çalışmalara destek oluyoruz. El ele vererek cadde cadde ve sokak sokak yaralarımızı saracağız. Kumluca Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Köleoğlu ve Finike Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Geyikçi'ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi