KEMER BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA YANGIN TÜPÜ DESTEĞİ

Kemer Belediyesi olası bir yangın ihtimaline karşı muhtarlara yangın tüpü desteği vermeye devam ediyor. 6 Kg.lık 10 adet yangın tüpü Merkez Mahallesi Muhtarı Yusuf Salova ve Yeni Mahalle Muhtarı Münevver Erkal'a teslim edildi. Muhtarlar, Kemer Belediyesi'ne teşekkürlerini sundular. Kemer'in diğer mahalle muhtarlarına da aynı sayıda yangın tüpleri dağıtılmıştı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamasında “ Olası bir yangına karşı ilk müdahale oldukça önemli. Bu bakımdan özellikle bölgemizde yer alan muhtarlarımıza 6 kg.lık 10'ar adet yangın tüpünü teslim ettik. Bölgemizde kısa bir süre önce çıkan ve anında müdahale ile söndürülen orman yangınlarında, yangın tüplerinin ilk müdahalede ne kadar etkili olduğunu gördük. İnşallah bu kötü günleri kazasız belasız, el birliği ile atlatacağız. Kemer Belediyesi olarak bu konuda her türlü desteğe hazırız” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi