Kemer Belediyesi’nden öğrencilere sınav desteği

Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) giren 579 öğrenciye okul önlerinde su ve şeker dağıttı.

Türkiye genelinde yapılan LGS sınavına giren öğrenciler ter döktü. Sınav heyecanı 81 ilde olduğu gibi Kemer'de de yaşandı. Kemer Belediyesi, sınava giren öğrencilerin heyecanını paylaşmak ve onlara destek olmak için okul önlerinde açtığı stantlarda su ve şeker dağıtımı yaptı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, öğrencilerin emeklerinin karşılığını girdikleri sınav sonrasında alacaklarına inandığını söyledi.

Kemer'de 11 okulda 579 öğrencinin LGSye girdiğini belirten Başkan Topaloğlu, “Tüm öğrencilerimize gönülden başarılar diliyorum. Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz. Eğitimin olmadığı bir yerde başarı olmaz. Belediye olarak öğrencilerimize her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Bugün de sınav öncesi öğrencilerimizin ve velilerimizin heyecanını paylaşmak için su ve şeker dağıtımı yaptık. Öğrencilerimizin istediklerini alacaklarına inanıyorum.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi