Kemer Belediyesi’nden okullara bakım

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bakım ve onarım çalışmaları yaptı.

Belediye ekipleri, yapılan çalışmalar kapsamında e sınav merkezinin etrafını kilitli taş ile döşeyerek, okulun bahçe duvarlarını boyadı.

Okul bahçesindeki basketbol sahasını da komple yenileyen belediye ekipleri, saha için uygun zemini oluşturup boyama işlemlerinden sonra basketbol potalarını ve futbol sahasındaki kaleleri yeniledi.

Okulun giriş kapısında tamiratlar da yapan belediye ekipleri, okul bahçesinde ilave banklar yerleştirdi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk büstünde tamiratlar yaptı. Belediye ekipleri, okul bahçesinin çitlerinde de tamiratlar yaparak daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağladı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Eğitim varsa gelecek var sloganımızla yol çıktık ve eğitimin her kademesinde desteklerimiz devam ediyor. Okullarımızın boya, badana, tamir ve tadilat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha rahat ve güzel bir ortamda eğitim almalarını sağlamak. Bunun için var gücümüzle eğitime katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi