KEMER BELEDİYESİNDEN YAĞMUR SUYU DRENAJ HATTI ÇALIŞMALARI

Kemer Belediye ekipleri, kış aylarında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilçe genelinde tedbir almaya devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Göynük Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Caddesinde 150 metre uzunluğunda yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları başlattı.
Kış aylarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için sahada hummalı olarak çalışan belediye ekipleri, Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi ve Kiriş Mahallesi dağ yolunda taşkınlara karşı tedbir alıyor.
Yapılan çalışmalar kapsamında mevcut 1000'lik büzler alınarak yerine 2,5 metrekare çapında kutu menfezler konuldu. Menfezlerin üzerine saha betonu atılmasının ardından çalışmaların tamamlanacağı belirtildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “İlçemiz genelinde kış aylarına hazırlık çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yağmur suyu drenaj hatları ve menfezler yaparak herhangi bir su baskını ve diğer olumsuzluk yaşanmaması için çalışıyoruz. Her zaman olduğu gibi belediye olarak 24 saat sahadayız.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi