KEMER BELEDİYESİNİN AÇTIĞI TERAPİ ATÖLYESİNDE EĞİTİMLER BAŞLADI

Kemer Belediyesinin engelli bireylere yönelik açtığı terapi atölyesinde eğitimler başladı.
Sağlık İşleri Müdürlüğünde çalışan psikolog Sevilay Bozkaya tarafından verilen eğitimlerde engelli bireylere bilişsel beceriler, ince ve kaba motor beceriler, ruhsal anlamda terapi veriliyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde kurulan terapi atölyelerinde engelli bireylerle birebir ilgileniliyor ve engelli bireylerin topluma daha hızlı entegre olması amaçlanıyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye olarak engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya devam ettiklerini söyledi.
Engelli vatandaşlara yönelik terapi atölyelerinde güzel eğitimler verildiğinin altını çizen Başkan Topaloğlu, “Buradaki atölyelerde bu özel vatandaşlarımızı topluma daha hızlı entegre etmeyi amaçlıyoruz. Engelli bireyler bizim canımız. Onlar özel insanlar. Kemer Belediyesi olarak tüm engelleri kaldırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi