KEMER, CUMHURİYET BAYRAMINI BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLAYACAK

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Haluk Levent Kemer'de sahne alacak. 29 Ekim Cuma günü ise saat 18:30'da Kemer Cumhuriyet Meydanından başlayan fener alayı yapılacak. Ellerinde Türk Bayrağı ile fener alayına katılacak olan vatandaşlar, Ahmet Erkal Spor Tesislerinde son bulacak kortej sonrası saat 20:00'da Haluk Levent ile eğlenecek.

- Kemer büyük bir coşku ile 29 Ekim'i kutlamaya hazırlanıyor

Hayırsever Türk Rock sanatçısı Haluk Levent sevilen şarkılarını seslendirecek ve Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine ayrı bir renk katacak. Unutulmaz şarkılarıyla müzikseverlerin gönlünde taht kuran Haluk Levent'in, Cumhuriyet Bayramı'nda konsere gelenlere güzel bir akşam yaşatması bekleniyor.

- 28 Ekim'de Serdar Ortaç sünnet şöleninde çocuklarla bir araya gelecek

Öte yandan 28 Ekim Perşembe günü saat 20:00'da Ahmet Erkal Spor Tesislerinde Serdar Ortaç, Kemer Belediyesinin geleneksel olarak gerçekleştirdiği sünnet şöleni kapsamında sahne alacak ve sevilen şarkılarını seslendirecek.

- Başkan Topaloğlu "Herkesi bu coşkuya katılmaya davet ediyorum"

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yılını büyük bir coşku ile kutluyoruz. Bu coşkuyu Haluk Levent konseriyle taçlandırmak istedik. Aynı gün düzenleyeceğimiz Fener Alayımızda 300 mt. lik bayrağımızı ellerde taşıyacağız. Bu arada 28 Ekim'de Sünnet Şölenimizde Serdar Ortaç konserimiz olacak. Serdar Ortaç, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda gelecekti ama ülkemizdeki orman yangınları nedeniyle ertelemiştik. Her iki değerli sanatçımız da kutlamalar kapsamında Kemerli vatandaşlarımıza güzel bir akşam yaşatacaklar. Herkesi bu coşkuya katılmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Kutlamalarla ilgili program şu şekilde:

28 Ekim Perşembe saat 20:00'da Ahmet Erkal Spor Tesislerinde Serdar Ortaç konseri ve sünnet şöleni
29 Ekim Cuma saat 18:30'da Cumhuriyet Meydanından başlayacak olan ve Ahmet Erkal Spor Tesislerinde son bulacak olan fener alayı
29 Ekim Cuma saat 20:00'da Ahmet Erkal Spor Tesislerinde Haluk Levent konseri

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi